Kawiarnia

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Uno z całą pewnością jest czymś więcej niż typową kawiarnią. Można tu wpaść na kawę, herbatę i pyszne śniadanie lub ciasto, a także uzupełnić domowy zapas kawy. Oferta proponowanych kaw jest szeroka: kawy jednorodne oraz mieszanki, kawy wypalane jasno i ciemno. Kawa przygotowywana w Uno jest wypalana lokalnie – w naszej palarni Odija, przez roasterów Pawła i Leszka. Jest to produkt rzemieślniczy, wypalamy starannie selekcjonowane świeże ziarna w niewielkich partiach. Kochamy kawę, dlatego robimy ją jak najlepiej. Wyboru pomogą dokonać doświadczeni bariści.

Oprócz najlepszej kawy, serwujemy na Jeżycach także przepyszne śniadania. Do ich przygotowania używamy produktów lokalnych wysokiej jakości. Serwujemy ręcznie formowane pieczywo na zakwasie, rzemieślnicze mięsne delikatesy, prawdziwe masło, jajka wyłącznie od kur na wolnym wybiegu, dobre sery, świeże warzywa i owoce. Słodkości wypiekamy sami, na miejscu, bez ulepszaczy i utrwalaczy.

Odwiedź nas na Facebook’u i Instagramie, gdzie znajdziesz najświeższe informacje na temat kawiarni.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dfd_google_map zoom=”14″ marker_image=”13331″ map_style=”pale-dawn” map_markers=”Poznań, Prusa 4″][/dfd_google_map][/vc_column][/vc_row]