Herbata i inne produkty

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Herbata jest bardzo ważną częścią naszej oferty, gdyż zaraz po kawie jest najpopularniejszym naparem na świecie! Jej historia jest dłuższa niż historia kawy. Dbamy o herbaciany asortyment, wśród którego znajdziesz herbaty: zielone, czarne, białe, aromatyzowane, mieszanki ziołowe i mieszanki suszów owocowych, herbaty sypane, pakowane w zwyczajne saszetki oraz eleganckie stożki. Jesteśmy dystrybutorem znanych z wysokiej jakości produktów producentów, takich jak:

  • Dilmah
  • Harney & Sons
  • La Via del Te
  • Samova

Współpracujące z nami lokale wyposażamy w filiżanki i imbryki do podawania herbaty, a także ekspozytory do prezentowania oferowanych herbat. Znajdź wszystkie nasze herbaty tutaj.

Możecie Państwo u nas nabyć także produkty firmy Monin. Jest to francuska firma posiadająca w swojej ofercie ponad 150 smaków syropów, syropów bezcukrowych, koncentratów, puree owocowych, baz koktajlowych, sosów deserowych oraz likierów alkoholowych. Zachęcamy do zapoznania się dokładnie z naszą ofertą tutaj.

Uno Espresso posiada również ofertę dla wielbicieli czekolady na gorąco. Czekolada Vergnano – pyszna, ciemna czekolada z dużą zawartością kakao, gęsta i bardzo esencjonalna, nadająca się to rozrobienia z mlekiem i podgrzania (najlepiej w czekoladziarce). wszytskie słodkości znajdą Państwo tutaj.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]